Movies
Ratings
131
(500) Days of SummerRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
- PilotRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Charlie's FarmRated ★ 0.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 3.5