Titles you rated
ShooterRated ★ 3.0
LooperRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0