Movies
Ratings
136
The Jane Austen Book ClubRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
AlexanderRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Gemma BoveryRated ★ 1.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5