Titles you rated
The King's DoctorRated ★ 0.5
The 4400Rated ★ 3.5
The 4400Rated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The 4400Rated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 0.5
Good DoctorRated ★ 3.0
All About My RomanceRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 0.5
Old Miss DiaryRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 0.5