Titles you rated
Fate/ZeroRated ★ 2.0
Fix YouRated ★ 2.0
Tokyo SeimenjoRated ★ 1.5
Mieruko-chanRated ★ 2.0
Akudama DriveRated ★ 2.0
Love in TimeRated ★ 3.0
Bloody HeartRated ★ 2.5
Professional SingleRated ★ 1.5
Be My Boyfriend - Director's CutRated ★ 2.5
The GreatRated ★ 2.0
Way Back Into LoveRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 2.0
My Little HappinessRated ★ 2.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 1.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 1.5- Muchaburi!: Watashi ga Shachou ni NarunanteRated ★ 2.5
CrushRated ★ 2.0
OverlordRated ★ 2.0
Where Stars LandRated ★ 2.0
Mom's Diary: My Ugly DucklingRated ★ 2.0