Titles you rated
Temptation of WifeRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.0
BigRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 5.0