Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
Safe HouseRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Children of the SeaRated ★ 2.5
Tokyo!Rated ★ 4.5
Hijack 1971Rated ★ 2.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Love Will Tear Us ApartRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5