Titles you rated
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0