Titles you rated
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0
OseamRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 1.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Only YesterdayRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0