Movies
Ratings
285
Faces in the CrowdRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Saving SantaRated ★ 4.0
Surf's UpRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
JunoRated ★ 4.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 4.0
American PieRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 5.0