Movies
Ratings
71
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0