Movies
Ratings
351
You Call It PassionRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.5
My WayRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Saw VRated ★ 3.5
Saw 3DRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 3.5