Movies
Ratings
58
Patch AdamsRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0