Titles you rated
PenguindrumRated ★ 4.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.0- K-ON!Rated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 0.5
Tokyo RevengersRated ★ 1.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 2.5
Mob Psycho 100Rated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0