Titles you rated
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 1.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0