Titles you rated
- Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Family PlanRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 1.0
Blue Spring RideRated ★ 1.0- 탐정들의 영업비밀Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 2.5
A Sign of AffectionRated ★ 4.0
A Condition Called LoveRated ★ 1.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 1.5
Queen of TearsRated ★ 0.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0