Titles you rated
The Book of EliRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
FailanRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 5.0