Titles you rated
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 4.0
Tad, the Lost ExplorerRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
ZambeziaRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0