Titles you rated
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
Shellmont County MassacreRated ★ 0.5
Psycho GoremanRated ★ 0.5
Dead EndRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
Uncle DrewRated ★ 4.5
Live TVRated ★ 0.5
Monkey ShinesRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 1.0
High TensionRated ★ 2.5
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0