Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 5.0
The GuardianRated ★ 3.0
Dear JohnRated ★ 2.0
Romantic IslandRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
SpringtimeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
She's Out of My LeagueRated ★ 3.0