Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Black MoneyRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
I am a CatRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
PsychokinesisRated ★ 0.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
The Map Against the WorldRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 2.0
명량: 회오리 바다를 향하여Rated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 5.0
Rambo IIIRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 5.0
Empire of the SunRated ★ 4.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.5