Series
Ratings
110
ExtracurricularRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
My NameRated ★ 4.0- Revbahaf Kingdom Rebuilding StoryRated ★ 3.0
- 黒魔女さんが通る!!Rated ★ 3.0
Major Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Lee's Kitchen AloneRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Eternal LoveRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.5