Movies
Ratings
180
FantasiaRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
CarsRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0