Titles you rated
Be Passionately in LoveRated ★ 3.5
The MaidRated ★ 2.5
Bound by SinRated ★ 2.5
Moonlit ReunionRated ★ 3.5
Best Friends in LoveRated ★ 2.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 3.0
Three Lives, Three Worlds, The Pillow BookRated ★ 3.0
Meet A Handsome SeniorRated ★ 3.0
Into Your HeartRated ★ 1.0
In BlossomRated ★ 2.0
The Princess RoyalRated ★ 2.5
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 1.0
Her Royal HighnessRated ★ 1.5
My Annoying RoommateRated ★ 0.5
The Queen of AttackRated ★ 0.5
Once Upon a DreamRated ★ 0.5
Falling for DivinityRated ★ 0.5
Blazing EleganceRated ★ 0.5
Fake It Till You Make ItRated ★ 3.0