Titles you rated
Crows ZeroRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0