Titles you rated
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 0.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 0.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 0.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 0.5
I Live AloneRated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 1.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 1.0
Jujutsu KaisenRated ★ 1.0
Skip and LoaferRated ★ 0.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0