Movies
Ratings
509
Yes or NoRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 2.5
Cold WarRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Our Love StoryRated ★ 3.5
The Turin HorseRated ★ 3.5
I OriginsRated ★ 4.0
Wings of DesireRated ★ 5.0
StalkerRated ★ 4.5
TomboyRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0