Movies
Ratings
54
I, FrankensteinRated ★ 1.0
The FugitiveRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Little ManRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Day of the DeadRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0