Movies
Ratings
133
King and the ClownRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 1.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0