Series
Ratings
119
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Mr. TrotRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5