Movies
Ratings
885
Miss Staff SergeantRated ★ 2.0
Dachimawa LeeRated ★ 4.5
Vantage PointRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
General's SonRated ★ 3.5
SignsRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
Ghost SweepersRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5