Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 1.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 2.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 3.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 2.0
CrankRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 2.0