Movies
Ratings
74
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Chariots Of FireRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0