Titles you rated
The MatchRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
LegendRated ★ 3.0
UnforgivenRated ★ 4.0
News of the WorldRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.0
The Twilight SamuraiRated ★ 4.0
O Brother, Where Art Thou?Rated ★ 4.0
Out of the FurnaceRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
The Big LebowskiRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
RentRated ★ 4.5
The AccountantRated ★ 3.0