Series
Ratings
68
ExtracurricularRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The OARated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Marco PoloRated ★ 3.5- Marco PoloRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
The Office Season 7Rated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 5.0
The Office Season 5Rated ★ 5.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 5.0