Movies
Ratings
395- Blade of the Phantom MasterRated ★ 5.0
AntzRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 5.0
Johnny English RebornRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 4.0
Space JamRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 4.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 4.0
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 5.0
Taxi 4Rated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0