Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 3.0
Harvest VillaRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 1.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Sweden LaundryRated ★ 2.5- DamoRated ★ 3.0
He Who Can't MarryRated ★ 2.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5