Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KonoSuba - God's Blessing on This Wonderful World!: Legend of CrimsonRated ★ 3.0
Liz and the Blue BirdRated ★ 4.5
Love & PopRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 1.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 3.0
SHIROBAKO The MovieRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 2.0