Titles you rated
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 5.0
Love AffairRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0