Titles you rated
- Romeo and JulietRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Doomsday BookRated ★ 0.5
HauntersRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 1.5
TedRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 4.0- Baby's Day OutRated ★ 1.5
Hi! Dharma!Rated ★ 1.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 3.5
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 1.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 1.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 3.5