Titles you rated
DuneRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.5
God of GamblersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
SuperbadRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5