Movies
Ratings
212
LeonRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
SullyRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0