Movies
Ratings
294
White House DownRated ★ 1.0
Red CliffRated ★ 3.0
RushRated ★ 3.0
Midnight Diner 2Rated ★ 1.0
Midnight DinerRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5