Titles you rated
The Lovely BonesRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Villain and WidowRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 3.0
Love in 42.9Rated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0