Titles you rated
OnwardRated ★ 4.5
Okay! MadamRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
PiperRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 4.5
What a Girl WantsRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 3.0
Daddy Day CareRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 5.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 3.5