Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 2Rated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.5
- SunflowerRated ★ 3.0
LarvaRated ★ 4.0
Hot BrothersRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
The Return of SupermanRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0