Series
Ratings
67
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Trigun StampedeRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- T・P BON Season 2Rated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 3.0
T・P BON Season 1Rated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 1.0
Big Bet Season 1Rated ★ 1.5