Titles you rated
The Golden SpoonRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.0
The WatcherRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0