Titles you rated
Iron ManRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0