Movies
Ratings
792
The Family StoneRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 4.0
Another EarthRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Birds Without NamesRated ★ 4.0
IntrusionRated ★ 1.5
The Weekend AwayRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
The Old GuardRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
VertigoRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5